poniedziałek, 26 czerwca 2017

Wpis 47, sypialnia

Walczymy z sypialnią. Do połowy lipca musimy się z tym uporać, bo mamy zapowiedziany montaż rekuperacji a muszą być skończone wszystkie prace pylące.
Mam nadzieję, ze się uda...

Udało się zostawić dwie belki, z czego bardzo się cieszę :)))))))No i ciągle wykańczamy łazienkę. Jeszcze brakuje kontaktów, lamp (wciąż szukam ;)
I o ile budowlanka u każdego wygląda tak samo, o tyle wystrój to już kwestia gustu ;) Ja konsekwentnie trzymam się tego, co pokazywałam 3 lata temu.
Wciąż (a może nawet bardziej) uwielbiam styl angielski i w takim otoczeniu czuję się najlepiej. A w sumie o to chodzi przy urządzaniu domu ;)


3 komentarze:

  1. Śledze Wasze poczynania i jestem zachwycona! Mam prośbę natury technicznej, czy spinacie się z budżetem, który sobie założyliście? Bo ja się boję najbardziej, że w połowie remontu wyjdą mi jakies dodatkowe kwestie finansowe i co tedy>? Wiem, że istnieją tak zwane pożyczki online z dobrym procentowaniem, a Wy jak sobie radzicie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakiego tynku używacie? Znajomi polecili mi tynk akrylowy z tej strony: https://docieplajdom.pl/pol_m_Tynk-strukturalny_Tynk-akrylowy-2198.html i szukam opinii na jego temat :)

    OdpowiedzUsuń